Студія художньої ковки «АРТІКО»bez-imeni-1

Коване залізо має давню традицію використання в архітектурі і є важливою частиною будь-якого архітектурного середовища. Сфера його застосування надзвичайно широка і ефективність використання обумовлена не лише довговічністю, але і високим художнім потенціалом. Ковані предмети, конструкції або різні функціональні деталі прекрасно поєднуються з будь-якою архітектурою, надаючи їй виразність і неповторну індивідуальність.

2_28У всьому світі сьогодні великою популярністю користуються вироби з кованого заліза, що звертають на себе увагу своєю художньою оригінальністю, невичерпною фантазією орнаментального декору, професійним дизайном і високою технікою виконання. Більшість людей вважають за краще, щоб у них у будинку або навкруги знаходилися предмети з натуральних природних матеріалів. Вироби з кованого заліза створюють гармонію між штучним середовищем, створеним руками людини, і природою, а також допомагають уникнути монотонної стандартності навколишнього оточення і урбаністичного пейзажу. У виробах з кованого металу можливі будь-які художньо-пластичні рішення і стильові поєднання, від традиційних форм класики до авангарду.

betonka-gerb-01Сьогодні, як і за давніх часів, виразність і пластичні властивості заліза викликають активний інтерес професійних архітекторів і художників-ковалів, дизайнерів, декораторів, виробників-промисловців, в завдання яких входить не лише створення сміливої і непересічної архітектури міст майбутнього, але і персоналізація интер’ерного середовища власного житла. Художні вироби з металу, як і раніше, прекрасно поєднують декоративні і функціональні якості матеріалу.

У XXI столітті, художниками-ковалями створено безліч художніх кованих виробів, у тому числі і для інтер’єрів житлових і громадських будівель. Також варто зазначити, що в останні часи набуває популярності механічне кування. Вироби виготовлені таким методом також красиві і витончені, але за вартістю в рази дешевше за вироби ручної роботи.kovanie_mostiki_eskiz

Виробничі потужності Студії художньої ковки «АРТІКО» розташовуються в с.Шпитьки Києво-Святошинського району та мають в розпорядженні усе необхідне устаткування для високоякісного штучного і серійного виробництва кованих виробів. У нашому магазині кожен, навіть найвимогливіший покупець, знайде для себе усі необхідні ковані елементи. Також на нашому сайті представлена галерея готових кованих виробів.

Студія художньої ковки «АРТІКО» співпрацює з багатьма оптово-роздрібними підприємствами України. Для дилерів нашої продукції діє спеціальна система знижок.

На нашому підприємстві працює великий штат фахівців з проектування, дизайну, обробки металу та4-2 виготовлення готових виробів з металу. Архітектурний дизайн майбутнього виробу розробляється індивідуально з кожним замовником відповідно до його побажань. За допомогою новітньої програми з 3D моделювання кованих виробів Ваш проект може бути створений в найкоротший термін.

Замовляючи продукцію  в  нашій Студії художньої ковки «АРТІКО» Ви, тим самим, створите затишок у власній оселі або заміському будинку, а ажурний малюнок готових виробів захоплюватиме гостей та друзів своєю вишуканістю і витонченністю.

       Виберіть будь-які елементи і вироби в нашому інтернет каталозі  та телефонуйте  нам і ми з величезним задоволенням виготовимо їх для Вас!

Також ми працюємо на замовлення в таких населенних пунктах як Мила, Мрія, Гуровщина, Личанка, Горбовичи, Неграші, Гнатовка, Стоянка, Гореничи, Шевченково, Капітановка, Чайка, Лука, Білогородка, Бобриця, Музичи, Київ, Ясногородка, Осиково, Лишня, Мостище, Яблоновка, Бишів, Забір’є, Тарасовка, Святопетровське, Вишневе, Борщагівка, Коцюбинське, Забуччя, Дмитрівка, Ірпень, Буча, Горенка, Гостомель, Пуща Водиця, Ворзель, Козинці, Лісне, Бузова, Северинівка, Крюковщина, Тарасовка, Юр’ївка, Боярка, Глеваха, Калинівка та інші.